Hitri kontakt

OZVVS Velenje
Kopališka cesta 3, 3320 Velenje
+386 (0)3 587 09 71
+386 (0)3 587 09 71
info@ozvvs-velenje.si

ZVVS

Zveza veteranov vojne za Slovenijo - ZVVS je domoljubna, samostojna, nestrankarska, nepridobitna in nevladna zveza Območnih združenj veteranov vojne za Slovenijo....
VSTOPI

Novice in obvestila Tekoče novice in objave dogodkov - OZVVS Velenje

Streljanje z zračno puško za člane OZVVS Velenje

0 Komentarji
1311
07 feb 2016

OZVVS Velenje organizira za vse člane OZVVS Velenje brezplačno streljanje z zračno puško na strelišču Strelskega društva Mrož, na Kopališki cesti 3 v Velenju. Za člane OZVVS Velenje je strelišče rezervirano vsako prvo sredo v mesecu od 18. do 19. ure in sicer za mesec marec in april. Vsi, ki želite preizkusiti ali preveriti strelske sposobnosti z natančnostjo in umirjenostjo, vas vabimo 2.marca in 6.aprila 2016 ob 18. uri. Na voljo imamo strelišče do 19. ure,

V kolikor bo zadovoljiva udeležba naših članov, bomo podaljšali pogodbo s SD Mrož tudi za naslednje mesece v letu 2016.

Vabljeni člani OZVVS Velenje.
Marko Bauman, član predsedstva OZVVS Velenje

0.0
Zadnja posodobitev: nedelja, 07. februar 2016, 16:42
Sorodne Novice: XVII. memorial Jožeta Ervina Prislana v streljanju z MK puško Ribiško tekmovanje v organizaciji OZVVS Velenje Sprejem novih članov veteranskih organizacij OZVVS Velenje Posebna ponudba v času počitnic tudi za člane OZVVS Velenje Veterani in veteranke OZVVS Ajdovščina na obisku v SC 1991 Volilni zbor veteranov OZVVS Velenje Vabljeni na VOLILNI ZBOR VETERANOV in VETERANK OZVVS Velenje Obrazec za evidenco kandidatur funkcij v organih OZVVS Velenje Uspešno izvedli strelsko tekmovanje z MK puško za XVI. memorial JEP Ekipa ribičev OZVVS Velenje spet najboljša!
streljanje

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..

logo_ozvvsv
Območno združenje veteranov vojne za Slovenijo Velenje
Kopališka c. 3, Velenje
041 635 006
MOVelenje
Program dela OZVVS Velenje v letu 2019 delno financirata Mestna občina Velenje in občina Šmartno ob Paki.
Foto galerija

Foto galerija

Vstopi
Video galerija

Video galerija

Vstopi
ČLAN
Včlani se v OZVVS Velenje

Želite postati naša članica ali naš član? Veseli bomo, če boste pristopili v naše vrste!