Hitri kontakt

OZVVS Velenje
Kopališka cesta 3, 3320 Velenje
+386 (0)3 587 09 71
+386 (0)3 587 09 71
info@ozvvs-velenje.si

ZVVS

Zveza veteranov vojne za Slovenijo - ZVVS je domoljubna, samostojna, nestrankarska, nepridobitna in nevladna zveza Območnih združenj veteranov vojne za Slovenijo....
VSTOPI

Novice in obvestila Tekoče novice in objave dogodkov - OZVVS Velenje

Tradicionalni 27. pohod veteranov in častnikov na Goro Oljko

0 Komentarji
439
05 jun 2017

V skladu s planom dela OZVVS Velenje za leto 2017, smo v soboto, 3.6.2017 izvedli tradicionalno srečanje in pohod na Goro Oljko, veteranov in častnikov OZVVS Velenje in OZSČ  Velenje. Iz Martinove vasi v občini Šmartno ob Paki smo se napotili  proti cilju koči na Gori Oljki. Kot se za vojsko spodobi nas je celotno pot do vrha hladilo od zgoraj, saj brez dežja ne gre... Ne glede na to, smo vsi cilj dosegli, nekateri prej drugi pa pozneje! Okrepitev in start na tekmovanje v streljanju z zračno puško, pikadu in metanju krogov na količke. Vse v športnem duhu, kar je poudaril tudi župan občine Šmartno ob Paki, Janko Kopušar. 

Prijetno vzdušje in dobra gostinska ponudba sta dogodek zaokrožila v prijetno druženje

Pa naj bo tako tudi drugo leto …brez dežja in željo po večji udeležbi naših članov in članic .

Predsednik OZVVS Velenje
Zdenko Hriberšek

Oglejte si fotogalerijo, več...

0.0
Zadnja posodobitev: ponedeljek, 05. junij 2017, 07:09
Sorodne Novice: Dan veteranov 1991 Vabljeni na 34. spominski pohod na Triglav Vabljeni na 28. pohod na Goro Oljko Obisk SC 1991 veteranov in veterank Zasavja Volilni zbor veteranov OZVVS Velenje Pobuda veteranov vojne za Slovenijo – izjava za javnost Vabljeni na VOLILNI ZBOR VETERANOV in VETERANK OZVVS Velenje 16. državno prvenstvo veteranov - Golte 2019 Srečanje veteranov in častnikov na Gori Oljki 33. spominski pohod na Triglav
Gora Oljka

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..

logo_ozvvsv
Območno združenje veteranov vojne za Slovenijo Velenje
Kopališka c. 3, Velenje
041 635 006
MOVelenje
Program dela OZVVS Velenje v letu 2020 delno financirata Mestna občina Velenje in občina Šmartno ob Paki.
Foto galerija

Foto galerija

Vstopi
Video galerija

Video galerija

Vstopi
ČLAN
Včlani se v OZVVS Velenje

Želite postati naša članica ali naš član? Veseli bomo, če boste pristopili v naše vrste!