Hitri kontakt

OZVVS Velenje
Kopališka cesta 3, 3320 Velenje
+386 (0)3 587 09 71
+386 (0)3 587 09 71
info@ozvvs-velenje.si

ZVVS

Zveza veteranov vojne za Slovenijo - ZVVS je domoljubna, samostojna, nestrankarska, nepridobitna in nevladna zveza Območnih združenj veteranov vojne za Slovenijo....
VSTOPI

Novice in obvestila Tekoče novice in objave dogodkov - OZVVS Velenje

Tradicionalni 27. pohod veteranov in častnikov na Goro Oljko

0 Komentarji
1146
05 jun 2017

V skladu s planom dela OZVVS Velenje za leto 2017, smo v soboto, 3.6.2017 izvedli tradicionalno srečanje in pohod na Goro Oljko, veteranov in častnikov OZVVS Velenje in OZSČ  Velenje. Iz Martinove vasi v občini Šmartno ob Paki smo se napotili  proti cilju koči na Gori Oljki. Kot se za vojsko spodobi nas je celotno pot do vrha hladilo od zgoraj, saj brez dežja ne gre... Ne glede na to, smo vsi cilj dosegli, nekateri prej drugi pa pozneje! Okrepitev in start na tekmovanje v streljanju z zračno puško, pikadu in metanju krogov na količke. Vse v športnem duhu, kar je poudaril tudi župan občine Šmartno ob Paki, Janko Kopušar. 

Prijetno vzdušje in dobra gostinska ponudba sta dogodek zaokrožila v prijetno druženje

Pa naj bo tako tudi drugo leto …brez dežja in željo po večji udeležbi naših članov in članic .

Predsednik OZVVS Velenje
Zdenko Hriberšek

Oglejte si fotogalerijo, več...

0.0
Zadnja posodobitev: ponedeljek 05 junij 2017 07:09
Sorodne Novice: Vabljeni na pohod in prireditev ob treh praznikih, 2024 XII. pohod in slovesnost v spomin Toniju Mrlaku Pogled vojnih veteranov 91 na trenutne razmere v Republiki Sloveniji 17. maj - Dan veteranov vojne 1991 Pohod za mir 2022 Vseslovensko srečanje veteranov vojne za Slovenijo 91 Vabljeni na vseslovensko srečanje veteranov vojne za Slovenijo 91 Redni letni zbor članov in članic Združenja veteranov in veterank Območnega združenja veteranov vojn Vseslovensko srečanje veteranov vojne za Slovenijo v Velenju Glavni zbor Zveze veteranov vojne za Slovenijo 2021
Gora Oljka

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..

logo_ozvvsv
Območno združenje veteranov vojne za Slovenijo Velenje
Kopališka c. 3, Velenje
041 635 006
MOVelenje
Program dela OZVVS Velenje v letu 2024 delno financirata Mestna občina Velenje in občina Šmartno ob Paki.
Foto galerija

Foto galerija

Vstopi
Video galerija

Video galerija

Vstopi
ČLAN
Včlani se v OZVVS Velenje

Želite postati naša članica ali naš član? Veseli bomo, če boste pristopili v naše vrste!